American Sniper Türkçe Dublaj & Altyazılı 720p izle

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Western filmlerin unutulmaz isimlerinden biri Clint Eastwood’un yönetmenlik dalında da ne kadar başarılı olduğunu yıllardır biliyoruz. Son olarak 2015 yılında Amerikan Sniper isimli filmde yönetmenliğini yapan Clint Eastwood Affedilmeyen ve Milyonluk Bebek gibi inanılmaz filmlerde muhteşem performans sergilemiştir. Kült olarak nitelendirilen onlarca filmi bulunan Amerikalı aktör, yazar ve direktörü daha çok vahşi batı filmleriyle bilmekteyiz. 16 Ocak 2015 tarihinde Amerika’da 20 Şubat 2015 tarihinde ise ülkemizde vizyona girecek olan Amerikan Sniper adlı yapım biyografik savaş filmi tadında ve neredeyse 2 saat uzunluğunda bir izlenim keyfi sunuyor. Jason Dean Hall ve Chris Kyle’in kitabından sinemaya uyarlanan 2015 yapımı bu filmde Limit Yok gibi bir çok harika filmde başrol olarak yer alan Bradley Cooper ile birlikte Sienna Miller ve Jake McDorman’ı bol bol göreceğiz. Ayrıca 2015 Oscar Adayları arasında da yerini almıştır.

Chris Kyle Amerikalılar tarafından cesaretiyle tanınan bir keskin nişancı olarak karşımıza çıkıyor. Irak’ta yoğun bir savaş içerisinde geçen kargaşada silah arkadaşlarını korumakla yükümlü olan genç adam ciddi anlamda keskin nişancılık bakımından oldukça yeteneklidir ve bu yeteneği sayesinde 150 den fazla insan öldürdüğü bilinmektedir. Her ne kadar atış konusunda usta olsa da, zamanla eve duyduğu hasret artar ve öldürdüğü insanlarda bir süre sonra psikolojisini bozmaya başlar…

Bu Filme 131 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. taylan dedi ki:

  klasik amerikan filmi ırak işgalini haklı gösteren kahraman amerika ve hain dünyanın geri kalanı..

 2. Ananymous dedi ki:

  Film gayet başarılı biraz duygusal yani sonu biraz üzücü ama Bradley Cooper oynuyor kötü olma ihtimali zaten yok :)

 3. hasan dedi ki:

  güzel.
  6.7

 4. Ceylan Kahraman dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 5. RaPTanisT dedi ki:

  Film'de bence Amerika ön plana çıkarılmamış. Daha çok başrol oyuncusunun yaşadığı psikolojik sorunlar önde. Müslümanlığa karşı herhangi bir saldırı yok filmde bence. Taraf tutmadan izlenildiğinde gayet güzel bir biyografi filmi. Bradley Cooper da çok iyi iş çıkarmış bence. Evet kim kimin ülkesine girdi, kim haklı kim haksız bunları da tartışmak gerek. Ancak burada olmaz arkadaşlar. Burada filmi izleriz ve filmle ilgili yorum yapar, filmi tartışırız. Siyaset veya politika burada yapılmaz. Evet filmle ilgili yorumlarım bunlar. İzleyin kesinlikle vakit kaybı değil. Ayrıca Filmakinesi.org adresine teşekkür ederim.

 6. Serkan dedi ki:

  klasik amerikan propagandası yapılan bi film arkadaşlar , ırak işgalini haklı gösteren cinsten , müslüman düşmanlığı tartışılır bence ,bütün bunları geride bırakırsak sıkılmadan izleyeceğiniz fena olmayan bi film...

 7. Yasin Uslu dedi ki:

  mükemmel bir film.. izlemeyin diyenleri anlamıyorum sizde anlamayın boşverin .. sadece izleyin pişman olmayacaksınız güvenin ! Müslümanlıkla alakası yok filmin..

 8. QQ dedi ki:

  üst düzey bi rütbelinin pskilojik sorunları ve vatan sevgisi anlatılan bir filme müslüman düşmanlıgı diye yorum atanları patır patır dövmek lazım.

 9. Zlatan dedi ki:

  Hiçbir önyargınızı umursamadan izleyin arkadaşlar, bende 2 3 gün izlemedim sırf yorumlar yüzünden.. Müslamanları kötüleyici birşey görmedim film de şimdiden iyi seyirler..

 10. Mehmet1184 dedi ki:

  Guzel film

 11. Boğaç _ Bozkurt dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 12. orhan dedi ki:

  Mükemmel bir film arkadaşlar duygu yüklü Müslümanları felan kötü gösteriyor diyenlere bakmayın Teröristlerin hakkı neyse onu veriyor film iyi seyirler ;)

 13. kerem erdogan dedi ki:

  mutlaka görsel olarak aksiyon olarak güzeldir. ama sırf ıraktaki müslümanları kötü gösteriyor diye izlemiyorum bu filmi.

 14. E.Çetinkaya dedi ki:

  film çok iyiydi. ben amerikan emperyalizmi kahramanlık falan gözünden bakmıyorum bu filme. 12 eylülden sonra ırakta operasyon yapan askerlerin hayatı bu. ırak savaşınıda kazandık diye göstermemişler. kahramanlık yok filmde. mücahitlerve direnişçilerle çatışmalar var. ee bunlarda oldu zaten geöçmişte. kısacası yaşanmış bir olayı sinemaya aktarmışlar. ben cok begendim. izleyin. zaman kaybı diyenlere bakmayın. onların sinemadan anladıgı recep ivedikten öteye gitmeyecek

 15. Kabil dedi ki:

  Zaman kaybi deyildir izlenmesi gerek bi filmdi

 16. erol dedi ki:

  güzelhg

 17. Özcan Sevinç dedi ki:

  Yorumları okudumda arkadaşlar bu sadece bi film ve amerika da özellikle hollywood savaş filmlerinde kendini övme zaten vardır bu her ülkede vardır BKZ Kurtlar vadisi serisi ve filmleri...Yani bu paradoksu bi köşeye bırakın yada gidin türkçe aşk filmleri falan izleyin...

 18. canan dedi ki:

  film izlemeye değer.

 19. Tarkan Koçer dedi ki:

  Mükemmel bir film.! Sunum için teşekkürler

 20. ABDULLAH dedi ki:

  Müslümanları kötü cani ve terörist gibi göstermişler amerikalı şerefsizler şimdi bu filme her dalda ödül verirler
  Mustafa karakteri tam bir mücahittir emini gişe rekorları kırar. bu film gerçekleri yansıtmıyor emin olun bundan çok daha fazla eziyet gördü müslüman kardeşlerimiz...

 21. Ceycey154 dedi ki:

  Amerikan egosu ve emperyalizmi işlenmiş ve Irak'taki halka yapılan zulmü anlatıyor ve hiç bir yerde bizim burada bu ülkede ne işimiz var diye sormuyor.

 22. ramo ayaslar coast dedi ki:

  kahrolsun emparyalizm film amerikan egosundan ibaret

 23. Suha Tanyeri dedi ki:

  Aynen katılıyorum. Bunlar ellerinde son model silahlarla robocop gibi kıyafetlerle epey cesaretli oluyorlar evleri basıp kadınları çoluk çocukları tutuklarlarken. Birde karşısında aynı olanaklara sahip askerler varken ölçmek lazım.
  Sanki ırakta destan yazdılar. Tiksinti geldi bunların bu tür filmlerinden ve seyretmiyorum artık. Birazda arka plana bakmak lazım. Eve döndüklerinde kafayı yiyorlar binlerce psikolojik bozukluk yaşayan tedavi gören asker eskileri var.

 24. Sero dedi ki:

  Son derece gereksiz bir film.

 25. aslı can dedi ki:

  aptal kendini beğenmiş amerikalıların klasik filmi öylesine izlenecek bir filmm.