Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Adalet Peşinde Türkçe Full izle

Adalet Peşinde Türkçe Full izle

Filmin Konusu

Amerika filmleri arasında en çok rabet gören film konularından biride adalet teması işlenerek çekilen filmler başta gelmektedir. İtalyan işi isimli o harika filmin başındaki yönetmen Gray bu filmdede yönetmen koltuğuna oturdu ve harika bir iş daha çıkardı. Adalet peşinde filminde aynı zamanda benzeri olan filmlerede eklemeler yapmış bulunmaktadır.

Shelton bir soygun esnasında sağ kalan tek insandır ve hayatındaki en önemli iki insanı, karısını ve çocuğunu kaybetmiştir. Hayatındaki tek amaç bundan sonra sadece intikam duygusudur ve intikamını almaya kararlıdır. Bu olay karşısında adaletin bile eli kolu bağlıyken adaleti kendisi çözme kararı almıştır. Shelton karısını ve kızını evine soygun yapmaya gelen hırsızlar tarafından öldürülerek kaybetmiştir ve oldukça iyi bir baba ve eştir. Aradan geçen zamandan sonra katiller yakalanır ve bu davanın başına en iyi savcılardan biri olarak Nick Rice getirilir. Savcı Nick soygunculardan biriyle yanlız konuşup ortağına karşı ifade vermesi karşılığında yaptığı bu yanlışın cezasının düşürüleceğini söyleyerek bir teklifte bulunmuştur ve bunu kabul eder. Davanın ardından geçen 10 yıl sonrasında ortağına karşı ifade veren adam öldürülür. Daha sonra Shelton adamı kendisinin öldürdüğünü soğuk kanlılık ile itiraf edecektir. Shelton Nicke yapması gerekeni sert bir dille söyler ve Nick’te bu kusurlu adalet sisteminin gerektiği gibi düzeltilmediği sürece Shelton’ın karısı ve kızının ölüm davasında bulunan tüm şahıslar teker teker öleceklerdir. Aradan fazla zaman geçmeden Shelton söylediklerini yerine getirmek için gaddarca ve acımasızda suikast girişimleri organize etmeye başlar. Shelton teker teker davada bulunan herkesi öldürürken şehirde tam bir kargaşa ve bir korku hakim sürmektedir ve bu cinayetleri sadece savcı Nick durdurabilecektir.

Bu Filme 12 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. ay fer dedi ki:

  her izlediğimde aynı hissi yaşatan kaliteli yapım. kaypak, dolandırıcı, asalak, katil vb her türlü suçu işleyip, adaletin bir işe yaramadığı, sistemin işlemediği, iyi yalan söyleyenin paçayı kurtardığı beyni manipüle olmuşların yansıması. yazan dehayı ayrı kutlamak gerekli.

 2. Aydın SAĞLAM dedi ki:

  İnsanın hayatında yer eden filimlerden biridir. Bana göre puanı 10/8,5

 3. Lamajor dedi ki:

  Hamit PikaChu sonunu söylemesen ne olurdu be kardeşim... Hayret bir şey... Hem beğeniyorsun hem de sonunu söylüyorsun...

 4. Nejat dedi ki:

  Ölmeden önce seyredilmesi gereken filmlerden bir tanesi Teşekkürler film makinesi.

 5. Caner dedi ki:

  Film saglam

 6. Hamit PikaChu dedi ki:

  Boyle Bir Film gormedimya COK guzel biseyde adamın sonda olmesine cok uzuldum yaşasaydı guzel olurdu :)

 7. filmkolik dedi ki:

  mükemmel bir senaryo, kurgu herşey kusursuz, tek kusuru gerard'ın kötü rolde olması kötü rolde olamayacak kadar yakışıklı, :))))

 8. zeynep dedi ki:

  film çok güzel ama gerard butlerın sesini beğenmedim yani dublaj iğrenç

 9. Çavuş dedi ki:

  Film çok kaliteli gerçekten teşekkürler film makinesi.

 10. Emre dedi ki:

  harika bir film, 1 dakika olsun aksiyon, heyecan eksilmiyor daha filmin ilk sahnesinde aksiyon başlıyor zaten. Sheltonın o ince zekası ile bütün bir şehri dize getirmesi gerçekten izlerken hayran kaldım çok kral film

 11. SedatŞAHİN dedi ki:

  Kurgu olarak şahane bir film diyebilirim.Oyunculuk ise tartışalamıyacak kadar güzel.İzlememiş biri mutlaka izlemeli.Mükemmel bir yapım.
  Bu filmi beğenmeyenin aklından şüphe ederim. Bence kusursuz bir film. :)

 12. acanga dedi ki:

  intikam bazen iyidir.. Filmden acayip gaz aldım ve bu yaşıma kadar bağcılarda kimden dayak yediysem şimdi hepsine hesap sormaya gideyim diyorum lakin yine döverler..