300 Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Dublaj & Altyazılı izle

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Persliler ve Yunanistan’ın gururları Atinalılar arasında geçen bu amansız savaşta Artemis Savaş’ını göreceğiz. 300 spartalı filminin devamı olarakta anabileceğimiz bu filmdeki yeni kahramanlarımız Perslerin kana ve savaşa susamış kralı Xerxes ve Atinanın büyük savaşçısı Themistocles’tir. İlk filmde sadece 300 adamın yüzlerce adama karşı nasıl durduğunu, disiplinin ne kadar önemli olduğu bizlere anlatılmıştı. Leonidas isimli büyük sparta kralı ile sağ kolu Thermopylae’in dağ yamaçlarında ufak bir asker birliği ile Pers ordusunu bertaraf etmeyi başarmışlardı. Leonidas orada askerleriyle mücadele verirken Themistocles Yunan ordusunu perslere karşı savaşmak için hazırlıyordu. Fakat Tüm çabalara rağmen gururlu ve onurlu o 300 adam sonunda ölür ve Xerxes Yunanistan’ın başkenti olan Atina’yı işgal etmeyi başarır. Themistocles bu savaşa emin adımlar ile girmeye hazırlanırken karşısında diğer düşmanlarından çok daha farklı bir düşmanı olduğunu anlayacaktır. O düşman Artemisia’dır ve oldukça acımasız biri olması yanı sıra yapabileceği akıl oyunları ve çevirdiği entrikalar ile Pers ordusunun lideri olmayı başarmış bir kadındır. Aynı zamanda Yunanlılara karşı duyduğu nefret onu çok daha tehlikeli biri yapmaktadır. Themistocles Pers ordusunu alt etmek uğruna eski Yunan rakipleri ile güçlerini birleştirmek zorunda kalacaktır. O rakiplerse Spartalı büyük savaşçılardan başkaları olmayacaktır.

Bu filmin yönetmenliğini Noam Murro başarıyla üstleniyor. Başrolleri paylaşan isimlerse Sullivan Stapleton, Rodrigo Santoro ve Eva Green’dir.

Bu Filme 14 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. bahadır dedi ki:

  Ne saçma bir film. Yersen izle. 30 dk zor sabrettim. Bunlar zamanında neymiş de şimdi ne hale gelmişler. Görselliği için bile katlanacak film değil. Sürekli bir yağmur, kara bulutlarla kaplı gökyüzü, ahmak persliler, çıplak Yunanlılar bu ne ya?

 2. atilla dedi ki:

  bu bati ulkeleri neden kendilerini bu kadar kucuk dusuruyor anlamis deyilim :) filmi ciddi almayin sadece gorselleri icin izleyin derim ...

 3. can dedi ki:

  Eva Green beni şaşırttı

 4. ahmet dedi ki:

  Birşey anlamadım, izlenmese de olur.

 5. neco dedi ki:

  neco filim guzel arkadaşlar tabi dogu batı diye bi ayrım yapmasak

 6. CEBELL dedi ki:

  arkadaslar bunun sadece bir film olduğunu hatırlatırım ve bazı kişiler bilmesede veya anlayamasada en azından ben bildiğim için bu filmin yüzde yüz izlenmesi gereken bir film olduğunu söylemek isterim YÜZDEEE YÜZZZ İZLEYİİİİN AMAAAA ayrıntılara çok takılmayın :)

 7. adem özmen dedi ki:

  batının doğuluları aşağladığı onları barbar olarak gösterdiği klasik bir film,bir tarih öğrencisi olarak bu filmin ne derece saçma olduğunu benden iyi bileniniz olmaz.

 8. Ayaz dedi ki:

  10 numara flim hide vakit kaybı deyil izleyince göreceksiniz devamında olacak flim yorum yapanlar hiç hayatlarında flim izlememisler izleyin hak verirsiniz bana

 9. İsim Soyisim / Lakap dedi ki:

  Tam bir vakit kaybı , gereksiz bir yunan propagandası
  Klasik bir amerikan aksiyonu , hep mi kendinizi översiniz arkadaş...

 10. mustafa dedi ki:

  Birader sen filmi bayağı ciddiye almışsın. İlk filmi adam akıllı izlemedin gün gibi aşikar. Hatırlarsan sprta konsey üyeleri olan bir meclis tarafından yönetilirdi. Savaşmadan önce diplomasi yürütülürdü. Leonidas buna karşı çıktı ve 300 en iyi adamını yanına alarak gitti. Sonrası malum. Tamam serinin 2. filmi ilki kadar iyi değil ama izlenebilir durumda.

 11. Venom dedi ki:

  Hayatınızdan 2 saati çalan, tüm yaşamımda gördüğüm en saçma film. Mantık hatalarınamı yorum yapsam, toplamda 500-1000 adamın yüzbinlerce kişiyi öldürmelerinemi yorum yapsam bilemedim.Hasbel kader düşman dedikleri pers askerleri hiç hareket etmeden heykel gibi bile dursalar bu adamlar onları öldürürken kolu yorulur. Ayrıca bu uyduruk spartalıların madem kadar adamı vardıda neden birinci filmde sadece 300 adam savastı. Kısacası bu filmde yenilgiyi kahramanlık gibi göstermeye çalışan hiper saçma bir film. Zaman kaybından başka bir şey degil.

  • osmanlı dedi ki:

   atilla nın hikayesini kendilerine mal etmişler peeh yunanlarmış

  • CEBELL dedi ki:

   arkadaşım spartalıların sadece 300 adamla gitmesinin nedeni konseyin savasa girmeme kararıdır leonidas da zaten 300 adamıyla sadece yürüşe gitmiştir tabi bu sadece bahanedir aslında her kesin onun savasa gittiğini bilmekde ama mazeretinin yürüyüş olmasından dolayı hiç bir şey diyememekdedirler ilk filmi izlemediğin belli yada izledin ama bu kısmı atladın buda senin basit izlici kitlesine sokar basit izleme dostum öyle izliyorsanda belli etme saf olduğun anlaşılıyor yoksa